Specializētie veikali

Unikālām ēkām un atrašanās vietām

Domāt ārpus ierastajiem rāmjiem

Individuāli risinājumi

Mūsu veikalu tīkla izveidošana mums ir iemācījusi, ka īpašām atrašanās vietām ir nepieciešami individuāli risinājumi. Mēs ne tikai definējam standartus, bet arī domājam plašāk – izmantojam individuālas koncepcijas un projektus, kā arī ņemam vērā arhitektūras risinājumu emocionālo ietekmi uz unikāliem objektiem un esošo ēku infrastruktūru. Īstenojot mūsu koncepcijas, mēs veicinām pilsētvides pievilcības saglabāšanu un uzlabošanu.

Veikals īpašām ēkām

Integrēšanas iespējas

Mēs pielāgojamies konkrētās vietas apstākļiem - neatkarīgi no tā, vai tā ir dzelzceļa stacija, vēsturiska ēka vai stadions, mēs projektējam mūsu veikalus tā, lai tie veiksmīgi integrētos apkārtējā vidē, un mainām ēkas atbilstoši to atrašanās vietai. Mēs spējam rast pamatotas atbildes uz jautājumiem, kas rodas atrašanās vietu īpatnību dēļ, un nodrošinām mūsu klientiem, kā ierasts, ērtu un mūsdienīgu apkalpošanu.

  • Saglabājama vērtība

    Jauni impulsi

    Vēsturisko ēku saglabāšana uzlabo pilsētas tēlu un vienlaicīgi uzlabo veikalu pievilcību.

  • Arhitektūra

    Specobjekti

    Katru reizi, kad tiek izmantotas telpas vēsturiskās ēkās vai to rekonstrukcijās, mēs piemeklējam kompleksu un individuālu risinājumu.

Vai vēlaties iegūt papildu informāciju?

Jūsu jautājumi

Mēs priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem par mūsu veikalu koncepcijām un sniegsim konsultācijas atbilstoši individuālajām vēlmēm. Priecāsimies saņemt Jūsu ziņu!