Iekšpilsētas veikals

Mūsdienīgs pārtikas produktu piedāvājums pilsētas centrā

Nevainojami integrējams

Piemērots risinājums pilsētas centram

Viegli sasniedzams un vienmēr pieejams – mūsu iekšpilsētas veikals nodrošina pārtikas produktu piedāvājumu pilsētas centrā, vienlaikus perfekti pielāgojoties pilsētas tēlam. Mēs izmantojam pilsētas centrā jau esošās ēkas un objektus, pielāgojot tiem mūsu veikalus, kuri apvieno sevī mūsdienīgu arhitektūru un infrastruktūru.

Veikals, kas piemērots pilsētu centriem

Svarīgi par iekšpilsētas veikaliem

Pateicoties mūsu veikalu attīstības koncepcijai, mēs spējam efektīvi izmantot arī mazākus zemesgabalus, ieņemot maksātspējīga īrnieka lomu, kam ir ļoti laba reputācija. Izmantojot jau esošās ēkas un piemeklējot vispiemērotākos arhitektoniskos risinājumus, mēs izvietojam veikalus pilsētu centros ar blīvu apbūvi, nemainot pilsētas tēlu.

 • Arhitektūra

  Esošās ēkas

  Veikalis tiek izvietoti esošās ēkās, un arhitektoniskie risinājumi tiek koriģēti atbisltoši apkārt esošajai apbūvei.

 • Komforts

  Jauna iepirkšanās pieredze

  Arī nelielos veikalos tiek saglabātas visas jaunās paaudzes veikalu priekšrocības, piemēram, liels svaigās produkcijas klāsts un pievilcīgs preču izvietojums plauktos.

 • Pieprasījums un piedāvājums

  Piemeklēts preču sortiments

  Vadoties pēc pilsētu centru pircēju vajadzībām, mūsu piedāvājumā ir plašs svaigās produkcijas, pusfabrikātu, kā arī līdzņemamo ēdienu klāsts.

Atrašanās vietu izvēles kritēriji

Rādītāji un prasības

Mūsu iekšpilsētas veikalu koncepcija paredz esošo ēku un objektu izmantošanu, kas atrodas pilsētas centrā. Kopīgiem spēkiem mēs atradīsim piemērotāko stratēģiju Jūsu piedāvātajam nekustamajam īpašumam.

Citi kritēriji:Jābūt iespējamai piegādei ar kravas automobili.
Platības/ēkas:iegādei vai nomai.
Tirdzniecības platība:sākot no 600 m².

Vai vēlaties iegūt papildu informāciju?

Jūsu jautājumi

Mēs priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem par mūsu iekšpilsētas vai citu veikalu veidu attīstības koncepcijām! Priecāsimies saņemt Jūsu ziņu!