Iepirkšanās centrs

Daudz piedāvājumu vienuviet

Uz nākotni orientēta tirdzniecības vieta

Potenciālo klientu piesaiste

Ja vienuviet strādā vairāki pakalpojumu sniedzēji, pieaug iepirkšanās centru pievilcība pircēju acīs, kas neapšaubāmi ir liels ieguvums. Tajos atrodams plašs preču un pakalpojumu piedāvājums, ir izbūvētas piebrauktuves un izbrauktuves, attālumi starp veikaliem ir nelieli un ir pietiekami daudz autostāvvietu. Mūsu veikali ir būtisks garants klientu apmeklētības un tirdzniecības vietas pievilcības nodrošināšanā.

Efektīvas koncepcijas

Ieprikšanās centra iespējas

Iepirkšanās centri piedāvā dažādas preces un pakalpojumus vienuviet, tādēļ tā ir lieliska iespēja akcentēt konkrētās atrašanās vietas pievilcību. Pastāv dažādas iespējas, kā kopā ar LIDL izveidot iepirkšanās centru.

 • Videi draudzīgs

  Ilgtspējīgas tehnoloģijas

  Iepirkšanās centros īpašu uzmanību mēs pievēršam ilgtspējīgām tehnoloģijām: LED apgaismojums un videi draudzīgi klimata kontroles tehnoloģiskie risinājumi.

 • Preču izvietošana

  Pārtikas preču piedāvājuma koncepcijas

  Arī preču izvietošanas veids veikalos ir mūsdienīgs, t. sk. jaunā līdzņemamo produktu koncepcija, kura piedāvā iegādei gatavus ēdienus, svaigi ceptas maizītes vai kafiju.

 • Arhitektūra

  Plaši un gaiši

  Teicams telpas sadalījums, mūsdienīga arhitektūra un serviss, kā arī tualetes klientiem nodrošina komfortablu iepirkšanos.

Atrašanās vietu izvēles kritēriji

Rādītāji un prasības

LIDL gan kā īpašnieks, gan kā īrnieks spēj izmantot iepirkšanās centru maksimālo potenciālu. Kopīgiem spēkiem mēs atradīsim piemērotāko stratēģiju jūsu piedāvātajam nekustamajam īpašumam.

Atrašanās vietas:iegādei vai nomai.
Autostāvvietas klientiem:ērta piekļuve.
Īrnieks:saistošs īrnieku loks.
Nekustamā īpašuma platība:apbūvēti vai neapbūvēti dažādos izmēros.
Projekti:Jaunbūve vai rekonstrukcija.
Tirdzniecības platība:nomai, sākot no 1 000 m².

Vai vēlaties iegūt papildu informāciju?

Jūsu jautājumi

Mēs priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem par mūsu iepirkšanās centru veikaliem vai citu veikalu veidu attīstības koncepcijām! Priecāsimies saņemt Jūsu ziņu!