Loģistikas centri

Vienkārši risinājumi sarežģītiem procesiem

Loģistika – ikdienas procesu kopums

Piegādes ķēdes galvenie posmi

Mēs no jauna esam izstrādājuši loģistikas centru koncepciju, ņemot vērā ekonomiskos, vides un sociālos aspektus. Jauno projektu īstenošanai, kuri paredz telpu platību samazināšanu un preču plauktu paplašināšanu, nepieciešams daudz mazāk vietas, kā arī pateicoties individuālajiem risinājumiem, tie lieliski iekļaujas pilsētvidē.

Jaunās paaudzes loģistika

Svarīgi par loģistikas centriem

Pateicoties kompaktai būvniecības metodei un labi pārdomātai procesu norisei, tiek izveidota adaptīva noliktavas un biroja telpu struktūra, kas ir pamats perspektīvam loģistikas centram.

 • CO2 izmeši

  Ilgtspējība

  Lai īstenotu videi draudzīga loģistikas centra koncepciju, mēs pastāvīgi meklējam risinājumus CO2 izmešu un enerģijas patēriņa optimizēšanai.

 • Arhitektūra

  Individuāls plānojums

  Pateicoties individuālajam plānojumam loģistikas centri iekļaujas attiecīgās atrašanās vietas apkārtējās vides apstākļos.

 • Darba vide

  Mūsdienīga darba vieta

  Jaunās koncepcijas piegādes zonas ar telpām darbiniekiem un piegādātājiem veido augstām prasībām atbilstošu un kvalitatīvu darba vidi.

 • Telpu plānojums

  Noliktavu telpas un biroji

  Aprīkojot telpas, īpaša uzmanība tiek pievērsta dabīgajam apgaismojumam, prečziņu darba procesu optimizēšanai un mūsdienīgam aprīkojumam.

Vai vēlaties iegūt papildu informāciju?

Jūsu jautājumi

Mēs priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem par mūsu loģistikas centru atrašanās vietām vai citu veikalu veidu attīstības koncepcijām! Priecāsimies saņemt Jūsu ziņu!