Specializētie veikaliUnikālām ēkām un atrašanās vietām

Individuāli risinājumiDomāt ārpus ierastajiem rāmjiem

Mūsu veikalu tīkla izveidošana mums ir iemācījusi, ka īpašām atrašanās vietām ir nepieciešami individuāli risinājumi. Mēs ne tikai definējam standartus, bet arī domājam plašāk – izmantojam individuālas koncepcijas un projektus, kā arī ņemam vērā arhitektūras risinājumu emocionālo ietekmi uz unikāliem objektiem un esošo ēku infrastruktūru. Īstenojot mūsu koncepcijas, mēs veicinām pilsētvides pievilcības saglabāšanu un uzlabošanu.

Integrēšanas iespējasVeikals īpašām ēkām

Mēs pielāgojamies konkrētās vietas apstākļiem - neatkarīgi no tā, vai tā ir dzelzceļa stacija, vēsturiska ēka vai stadions, mēs projektējam mūsu veikalus tā, lai tie veiksmīgi integrētos apkārtējā vidē, un mainām ēkas atbilstoši to atrašanās vietai. Mēs spējam rast pamatotas atbildes uz jautājumiem, kas rodas atrašanās vietu īpatnību dēļ, un nodrošinām mūsu klientiem, kā ierasts, ērtu un mūsdienīgu apkalpošanu.

ArhitektūraSpecobjekti

Katru reizi, kad tiek izmantotas telpas vēsturiskās ēkās vai to rekonstrukcijās, mēs piemeklējam kompleksu un individuālu risinājumu.

Saglabājama vērtībaJauni impulsi

Vēsturisko ēku saglabāšana uzlabo pilsētas tēlu un vienlaicīgi uzlabo veikalu pievilcību.

Jūsu jautājumiVai vēlaties iegūt papildu informāciju?

Mēs priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem par mūsu veikalu koncepcijām un sniegsim konsultācijas atbilstoši individuālajām vēlmēm. Priecāsimies saņemt Jūsu ziņu!

Sazināties