Iepirkšanās centrsDaudz piedāvājumu vienuviet

Potenciālo klientu piesaisteUz nākotni orientēta tirdzniecības vieta

Ja vienuviet strādā vairāki pakalpojumu sniedzēji, pieaug iepirkšanās centru pievilcība pircēju acīs, kas neapšaubāmi ir liels ieguvums. Tajos atrodams plašs preču un pakalpojumu piedāvājums, ir izbūvētas piebrauktuves un izbrauktuves, attālumi starp veikaliem ir nelieli un ir pietiekami daudz autostāvvietu. Mūsu veikali ir būtisks garants klientu apmeklētības un tirdzniecības vietas pievilcības nodrošināšanā.

Ieprikšanās centra iespējasEfektīvas koncepcijas

Iepirkšanās centri piedāvā dažādas preces un pakalpojumus vienuviet, tādēļ tā ir lieliska iespēja akcentēt konkrētās atrašanās vietas pievilcību. Pastāv dažādas iespējas, kā kopā ar LIDL izveidot iepirkšanās centru.

Videi draudzīgsIlgtspējīgas tehnoloģijas

Iepirkšanās centros īpašu uzmanību mēs pievēršam ilgtspējīgām tehnoloģijām: LED apgaismojums un videi draudzīgi klimata kontroles tehnoloģiskie risinājumi.

ArhitektūraPlaši un gaiši

Teicams telpas sadalījums, mūsdienīga arhitektūra un serviss, kā arī tualetes klientiem nodrošina komfortablu iepirkšanos.

Preču izvietošanaPārtikas preču piedāvājuma koncepcijas

Arī preču izvietošanas veids veikalos ir mūsdienīgs, t. sk. jaunā līdzņemamo produktu koncepcija, kura piedāvā iegādei gatavus ēdienus, svaigi ceptas maizītes vai kafiju.

Rādītāji un prasībasAtrašanās vietu izvēles kritēriji

LIDL gan kā īpašnieks, gan kā īrnieks spēj izmantot iepirkšanās centru maksimālo potenciālu. Kopīgiem spēkiem mēs atradīsim piemērotāko stratēģiju jūsu piedāvātajam nekustamajam īpašumam.

Atrašanās vietas:
iegādei vai nomai.
Projekti:
Jaunbūve vai rekonstrukcija.
Nekustamā īpašuma platība:
apbūvēti vai neapbūvēti dažādos izmēros.
Tirdzniecības platība:
nomai, sākot no 1 000 m².
Autostāvvietas klientiem:
ērta piekļuve.
Īrnieks:
saistošs īrnieku loks.

Jūsu jautājumiVai vēlaties iegūt papildu informāciju?

Mēs priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem par mūsu iepirkšanās centru veikaliem vai citu veikalu veidu attīstības koncepcijām! Priecāsimies saņemt Jūsu ziņu!

Sazināties