Iekšpilsētas veikalsMūsdienīgs pārtikas produktu piedāvājums pilsētas centrā

Piemērots risinājums pilsētas centramNevainojami integrējams

Viegli sasniedzams un vienmēr pieejams – mūsu iekšpilsētas veikals nodrošina pārtikas produktu piedāvājumu pilsētas centrā, vienlaikus perfekti pielāgojoties pilsētas tēlam. Mēs izmantojam pilsētas centrā jau esošās ēkas un objektus, pielāgojot tiem mūsu veikalus, kuri apvieno sevī mūsdienīgu arhitektūru un infrastruktūru.

Svarīgi par iekšpilsētas veikaliemVeikals, kas piemērots pilsētu centriem

Pateicoties mūsu veikalu attīstības koncepcijai, mēs spējam efektīvi izmantot arī mazākus zemesgabalus, ieņemot maksātspējīga īrnieka lomu, kam ir ļoti laba reputācija. Izmantojot jau esošās ēkas un piemeklējot vispiemērotākos arhitektoniskos risinājumus, mēs izvietojam veikalus pilsētu centros ar blīvu apbūvi, nemainot pilsētas tēlu.

Pieprasījums un piedāvājumsPiemeklēts preču sortiments

Vadoties pēc pilsētu centru pircēju vajadzībām, mūsu piedāvājumā ir plašs svaigās produkcijas, pusfabrikātu, kā arī līdzņemamo ēdienu klāsts.

KomfortsJauna iepirkšanās pieredze

Arī nelielos veikalos tiek saglabātas visas jaunās paaudzes veikalu priekšrocības, piemēram, liels svaigās produkcijas klāsts un pievilcīgs preču izvietojums plauktos.

ArhitektūraEsošās ēkas

Veikalis tiek izvietoti esošās ēkās, un arhitektoniskie risinājumi tiek koriģēti atbisltoši apkārt esošajai apbūvei.

Rādītāji un prasībasAtrašanās vietu izvēles kritēriji

Mūsu iekšpilsētas veikalu koncepcija paredz esošo ēku un objektu izmantošanu, kas atrodas pilsētas centrā. Kopīgiem spēkiem mēs atradīsim piemērotāko stratēģiju Jūsu piedāvātajam nekustamajam īpašumam.

Platības/ēkas:
iegādei vai nomai.
Tirdzniecības platība:
sākot no 600 m².
Citi kritēriji:
Jābūt iespējamai piegādei ar kravas automobili.

Jūsu jautājumiVai vēlaties iegūt papildu informāciju?

Mēs priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem par mūsu iekšpilsētas vai citu veikalu veidu attīstības koncepcijām! Priecāsimies saņemt Jūsu ziņu!

Sazināties