Loģistikas centriVienkārši risinājumi sarežģītiem procesiem

Piegādes ķēdes galvenie posmiLoģistika – ikdienas procesu kopums

Mēs no jauna esam izstrādājuši loģistikas centru koncepciju, ņemot vērā ekonomiskos, vides un sociālos aspektus. Jauno projektu īstenošanai, kuri paredz telpu platību samazināšanu un preču plauktu paplašināšanu, nepieciešams daudz mazāk vietas, kā arī pateicoties individuālajiem risinājumiem, tie lieliski iekļaujas pilsētvidē.

Svarīgi par loģistikas centriemJaunās paaudzes loģistika

Pateicoties kompaktai būvniecības metodei un labi pārdomātai procesu norisei, tiek izveidota adaptīva noliktavas un biroja telpu struktūra, kas ir pamats perspektīvam loģistikas centram.

CO2 izmešiIlgtspējība

Lai īstenotu videi draudzīga loģistikas centra koncepciju, mēs pastāvīgi meklējam risinājumus CO2 izmešu un enerģijas patēriņa optimizēšanai.

ArhitektūraIndividuāls plānojums

Pateicoties individuālajam plānojumam loģistikas centri iekļaujas attiecīgās atrašanās vietas apkārtējās vides apstākļos.

Darba videMūsdienīga darba vieta

Jaunās koncepcijas piegādes zonas ar telpām darbiniekiem un piegādātājiem veido augstām prasībām atbilstošu un kvalitatīvu darba vidi.

Telpu plānojumsNoliktavu telpas un biroji

Aprīkojot telpas, īpaša uzmanība tiek pievērsta dabīgajam apgaismojumam, prečziņu darba procesu optimizēšanai un mūsdienīgam aprīkojumam.

Jūsu jautājumiVai vēlaties iegūt papildu informāciju?

Mēs priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem par mūsu loģistikas centru atrašanās vietām vai citu veikalu veidu attīstības koncepcijām! Priecāsimies saņemt Jūsu ziņu!

Sazināties