Datu aizsardzība

Tīmekļa vietnes www.realestate-lidl.lv datu aizsardzības politika

Personas datu aizsardzība mums ir svarīga

Paldies, ka apmeklējāt mūsu tīmekļa vietni www.realestate-lidl.lv. Šie datu aizsardzības noteikumi informē Jūs par Jūsu personas datu apstrādes veidu un apmēru, izmantojot mūsu tīmekļa vietni. Personas dati ir informācija, kas ir tieši vai netieši attiecināma uz Jūsu personu vai kā citādi var tikt izmantota identifikācijai.  Juridiskais pamats ir galvenokārt Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR). 

1. Piekļūšana tīmekļa vietnei

Datu apstrādes mērķi / juridiskais pamatojums:

Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, pārlūkprogramma Jūsu gala ierīcē automātiski un bez Jūsu līdzdalības nosūta mūsu tīmekļa vietnes serverim:

 • tīmeklim pieslēgtās un pieprasījumu iesniegušās ierīces IP adresi;
 • piekļuves datumu un laiku;
 • apmeklētās datnes nosaukumu un tīmekļa adresi (URL);
 • tīmekļa vietni / lietojumprogrammu, no kuras ir veikta piekļuve (novirzīšanas tīmekļa vietnes adrese);
 • Jūsu izmantoto pārlūkprogrammu un šajā gadījumā – Jūsu internetam pieslēgtās ierīces operētājsistēmas informāciju;
 • Jūsu interneta pakalpojuma sniedzēja nosaukumu.

Informācija īslaicīgi tiek uzglabāta tā sauktajā žurnāldatnē (Log-File) šādos nolūkos:

 • netraucētai pieslēguma izveides nodrošināšanai;
 • ērtai mūsu vietnes / lietojumprogrammas nodrošināšanai un
 • sistēmas drošības un stabilitātes izvērtēšanai.

IP adreses informācijas apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Mūsu juridiskās intereses ir saistītas ar iepriekš minētajiem datu apstrādes mērķiem. Ja prezentācija kalpo līguma sagatavošanai, datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts.

Saņēmēji / saņēmēju kategorijas:

Veicot iepriekš minēto datu apstrādi mūsu vārdā, Jūsu datus apstrādās arī līgumu apstrādātāji no IT mitināšanas nozares. Katru atsevišķi mēs izvēlamies rūpīgi, turklāt tos arī pārbaudām, kā arī to pienākumi tiek noteikti saskaņā ar VDAR 28. punktu.

Glabāšanas ilgums / glabāšanas ilguma noteikšanas kritēriji:

Dati tiek glabāti septiņas dienas un pēc tam automātiski izdzēsti.

2. Saziņas veidlapa

Datu apstrādes mērķi / juridiskais pamatojums:

Personas dati, kurus Jūs mums sniedzat, aizpildot mūsu saziņas veidlapu , protams, tiks apstrādāti konfidenciāli. Mēs izmantojam Jūsu datus tikai, lai apstrādātu Jūsu pieprasījumu. Datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts vai 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Mūsu un Jūsu vienlaicīgā (likumīgā) interese par šo datu apstrādi ir saistīta ar mērķi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un atrisināt visas iespējamās problēmas.

Glabāšanas ilgums / glabāšanas ilguma noteikšanas kritēriji:

Datus, kurus Jūs mums pārsūtāt, izmantojot mūsu saziņas veidlapu, mēs un saņēmēji glabāsim tik ilgi, cik nepieciešams Jūsu pieprasījuma apstrādei.

3. Sīkdatņu un līdzīgu metožu izmantošana datu, kuri ir ievākti tīmekļa vietnes lietošanas laikā, apstrādei

Datu apstrādes mērķi / juridiskais pamatojums:

Mēs, Lidl Latvija, SIA, Dzelzavas iela 131, Rīga, LV-1021 (Latvija) esam atbildīgi par datu apstrādi saistībā ar tā dēvēto sīkdatņu izmantošanu vietnē www.realestate-lidl.lv.

Sīkdatnes (cookies) ir nelielas teksta datnes, kas mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā tiek saglabātas Jūsu gala ierīcē (klēpjdatorā, planšetdatorā, viedtālrunī u. c.). Sīkdatnes nekaitē Jūsu ierīcei, nesatur vīrusus, Trojas zirgus vai citu ļaunprātīgu programmatūru. Informācija tiek saglabāta sīkdatnē, un katra datne attiecīgi satur informāciju par noteikto gala ierīci. Tomēr tas nenozīmē, ka tādā veidā mēs uzreiz iegūstam informāciju par Jūsu identitāti.

Jūs varat atrast informatīvu pārskatu par izmantotajām sīkdatnēm un citām metodēm, kā arī attiecīgajiem apstrādes mērķiem, glabāšanas laikiem un visiem trešo pušu iesaistītajiem pakalpojumu sniedzējiem mūsu sīkdatņu politikā.

Sīkdatņu izmantošana, atkarībā no sīkdatnes kategorijas, paredzēta šādiem mērķiem:

 • Tehniskajai nepieciešamībai: Tās ir sīkdatnes un līdzīgas metodes, bez kurām Jūs nevarat izmantot mūsu pakalpojumus (piemēram, lai pareizi parādītu mūsu vietni / Jūsu izvēlētās funkcijas.
 • Ērtībai: Izmantojot šīs metodes, mēs varam ņemt vērā Jūsu faktiskās vai paredzamās izvēles mūsu tīmekļa vietņu ērtai lietošanai. Piemēram, pamatojoties uz Jūsu iestatījumiem, mēs varam parādīt mūsu tīmekļa vietnes Jums piemērotā valodā.
 • Statistikai: Šīs metodes ļauj mums apkopot anonīmu statistiku par mūsu pakalpojumu izmantošanu, lai tos pielāgotu pēc nepieciešamības. Tas mums, piemēram, ļauj noteikt, kā mēs savas tīmekļa vietnes varam vēl labāk pielāgot lietotāju ieradumiem.

Izmantojot sīkdatnes datu, kas tiek apkopoti tīmekļa vietnes lietošanas laikā, apstrādes nolūkos, atkarībā no mērķa tiek apstrādāti šādi personas datu veidi:

Tehniskajai nepieciešamībai:

 • Atbildes laika optimizācija, sadalot apmeklētības slodzi tīmekļa vietnē pa vairākiem serveriem;
 • Lietotāja ievade, lai saglabātu lietotāja piekrišanas statusu sīkdatnēm pašreizējam domēnam (piemēram, Cookie Consent).

Ērtībai:

 • Lietotāja saskarnes pielāgošanas iestatījumi (piemēram, aktīvā valodas izvēle);
 • Lietotāja un Bing karšu mijiedarbības saglabāšana, lai optimizētu kartes funkcionalitāti.

Statistikai:

 • Pseidonimizēti lietojuma profili ar informāciju par mūsu tīmekļa vietņu izmantošanu. Tie jo īpaši ietver:
  • pārlūkprogrammas tipu / versiju;
  • izmantoto operētājsistēmu;
  • novirzīšanas tīmekļa vietnes adresi (iepriekš apmeklētā vietne);
  • piekļuves lietotāja resursdatora nosaukumu (IP adrese);
  • servera pieprasījuma diennakts laiku;
  • individuālo lietotāja ID un
  • izraisītos notikumus tīmekļa vietnē (pārlūkošanas paradumi).
 • IP adrese tiek regulāri anonimizēta, lai principiāli izslēgtu secinājumus par Jūsu personu.

Komforta un statistikas sīkdatņu izmantošanas juridiskais pamatojums ir Jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Tehniski nepieciešamo sīkdatņu izmantošanas juridiskais pamatojums ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts, t. i., mēs apstrādājam Jūsu datus, lai varētu nodrošināt mūsu pakalpojumus līguma noslēgšanas vai izpildes laikā.

Jūs jebkurā laikā varat atsaukt / pielāgot savu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai nākotnē, neietekmējot datu apstrādes likumību, kas balstīta uz šo piekrišanu, līdz tās atsaukšanas brīdim. Vienkārši noklikšķiniet uz šeit  un izdariet savu izvēli. Noņemot atbilstošās atzīmes, Jūs vienkārši un nesarežģīti varat atsaukt savu piekrišanu attiecīgajiem izmantošanas mērķiem.

Saņēmējs / saņēmēju kategorijas:

Izmantojot sīkdatnes un līdzīgas metodes, lai apstrādātu datus, kas ir apkopoti tīmekļa vietnes lietošanas laikā, mēs varam izmantot specializētus pakalpojumu sniedzējus. Viņi kā līgumapstrādātāji apstrādā Jūsu datus mūsu kā apstrādātāja vārdā, līgumapstrādātāji tiek rūpīgi atlasīti, un viņi uzņemas saistības saskaņā ar VDAR 28. pantu. Visi uzņēmumi, kas mūsu  sīkdatņu politikā ir norādīti kā pakalpojumu sniedzēji, darbojas pie mums kā apstrādātāji.

Kā daļu no mūsu sadarbības ar Google LLC iepriekš minētie dati statistikas vajadzībām parasti tiek apstrādāti arī serveros ASV.

Glabāšanas ilgums / glabāšanas ilguma noteikšanas kritēriji:

Informācija par sīkdatņu glabāšanas ilgumu ir atrodama mūsu sīkdatņu politikā. Ja kolonnā “Termiņš” ir atzīme “pastāvīgs”, tad attiecīgā sīkdatne tiek uzglabāta ilgstoši, līdz tiek atsaukta attiecīgā piekrišana.

4. Bing kartes (Bing Maps)

Šajā tīmekļa vietnē mēs izmantojam Bing karšu pakalpojumu. Tas ļauj mums interaktīvās kartes parādīt tieši tīmekļa vietnē un ļauj ērti izmantot kartes funkciju, piemēram, lai atrastu kontaktpersonas atrašanās vietu vēlamajā apgabalā vai lai uz kartēm redzami izvietotu mūsu piedāvātās filiāles.

Mēs izmantojam Bing kartes mūsu tiešsaistes piedāvājumu pievilcīgai prezentēšanai un vieglai tīmekļa vietnē norādīto vietu atrašanai. Tā VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkta nozīme ir saistīta ar likumīgu interesi.

Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, Bing karšu pakalpojuma sniedzējs Microsoft Corporation saņem informāciju, ka esat atvēris attiecīgo mūsu tīmekļa vietnes apakšlapu. Lai izmantotu Bing karšu funkcijas, interneta komunikācijas robežās ir nepieciešams apstrādāt Jūsu IP adresi. Tās parasti tiek apstrādātas Microsoft serverī ASV.

Mums nav nekādas ietekmes uz konkrēto datu apstrādi, ko veic Bing kartes. Lai iegūtu plašāku informāciju par Bing karšu datu apstrādes mērķi un apjomu, lūdzu, skatiet pakalpojuma sniedzēja konfidencialitātes paziņojumus. Tur Jūs atradīsiet arī plašāku informāciju par Jūsu tiesību un iestatījumu iespējām Jūsu privātuma aizsardzībai. Bing kartes pakalpojuma sniedzēja adrese un konfidencialitātes politika: Microsoft Corporation, One Microsoft Way, Redmonda (Redmond), WA 98052-6399 USA, https://privacy.microsoft.com/de-de/privacystatement.

5. Nosūtīšana saņēmējiem trešajā valstī

Ja mēs pārsūtām datus saņēmējiem trešajā valstī (atrašanās vieta ārpus Eiropas Ekonomikas zonas), to varat uzzināt attiecīgās datu apstrādes aprakstā esošajā informācijā par saņēmējiem / saņēmēju kategorijām. Eiropas Komisija apliecina, ka dažās trešajās valstīs ir tā dēvētie atbilstības lēmumi, kuru datu aizsardzības standarts ir salīdzināms ar līmeni Eiropas Ekonomikas zonā. Šo valstu saraksts ir atrodams vietnē http://ec.europa.eu/justice/data-protection/international-transfers/adequacy/index_en.html . Ja valstī nav salīdzināmu datu aizsardzības standartu, mēs nodrošinām, ka datu aizsardzība tiek atbilstoši nodrošināta ar citiem aizsardzības līdzekļiem. Piemēram, caur saistošajiem uzņēmuma noteikumiem, Eiropas Komisijas standarta līguma noteikumiem par personas datu aizsardzību  https://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2010:039:0005:0018:DE:PDF , sertifikātiem vai atzītiem rīcības kodeksiem. Lūdzu, sazinieties ar mūsu datu aizsardzības speciālistu (7. sadaļa), ja vēlaties saņemt vairāk informācijas.

 

6. Jūsu juridiskās tiesības

Pārskats

Līdzās atteikuma tiesībām, kas nosaka to, ka varat likumā noteiktā kārtībā atsaukt mums sniegto piekrišanu, Jums ir arī šādas tiesības:

 • tiesības saņemt informāciju par Jūsu personas datiem, kas tiek glabāti pie mums saskaņā ar VDAR 15. pantu un Federālā likuma par privātās dzīves aizsardzību 34. pantu;
 • tiesības uz nepareizu vai nepilnīgu datu labošanu vai papildināšanu saskaņā ar VDAR 16. pantu;
 • tiesības dzēst pie mums glabātos Jūsu datus saskaņā ar VDAR 17. punktu;
 • tiesības uz Jūsu datu apstrādes ierobežošanu saskaņā ar VDAR 18. pantu;
 • tiesības uz datu pārnesamību saskaņā ar VDAR 20. pantu;
 • tiesības izteikt iebildumus saskaņā ar VDAR 21. pantu.

Tiesības saņemt informāciju saskaņā ar VDAR 15. pantu

Saskaņā ar VDAR 15. panta 1. punktu Jums ir tiesības pēc pieprasījuma no datu pārvaldnieka bez maksas saņemt izziņu par personas datiem, kas ir saglabāti par Jums. Tas ietver:

 • personas datu apstrādes mērķi;
 • apstrādājamo personas datu kategorijas;
 • ziņas par saņēmēju vai saņēmēju kategorijām, kuriem ir izsniegta vai tiks izsniegta informācija ar Jums saistītiem personas datiem;
 • plānoto Jūsu personas datu glabāšanas ilgumu vai, ja nav iespējams izpaust konkrētu informāciju, glabāšanas perioda noteikšanas kritērijus;
 • tiesības pieprasīt Jūsu personas datu labošanu vai dzēšanu, tiesības ierobežot datu apstrādi no atbildīgās personas puses vai tiesības iebilst par šādu datu apstrādi;
 • tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē;
 • visu pieejamo informāciju par datu izcelsmi, ja personas dati netiek iegūti no datu subjekta;
 • automatizētu lēmumu pieņemšanu, tostarp profilēšanu, saskaņā ar VDAR 22. panta 1. un 4. punktu un, vismaz šajos gadījumos, efektīvu informāciju par iesaistīto loģiku un nozīmīgumu, un paredzamās šādas apstrādes sekas attiecībā uz datu subjektu.

Ja personas dati ir pārsūtīti uz trešo valsti vai starptautisku organizāciju, Jums ir tiesības būt informētam par datu nosūtīšanai piemērotajiem aizsardzības pasākumiem saskaņā ar VDAR 46. pantu.

Tiesības labot personas datus saskaņā ar VDAR 16. punktu

Jums ir tiesības pieprasīt tūlītēju uz Jums attiecināmo neprecīzo personas datu labošanu. Ņemot vērā apstrādes mērķus, Jums ir tiesības pieprasīt nepilnīgu personas datu papildināšanu, tostarp izmantojot papildu paziņojumu par labojumiem.

Tiesības dzēst personas datus saskaņā ar VDAR 17. pantu

Jums ir tiesības lūgt, lai mēs nekavējoties izdzēšam Jūsu personas datus, ja pastāv viens no šādiem nosacījumiem:

 • personas dati vairs nav nepieciešami mērķiem, kuriem tie tika iegūti vai kā citādi apstrādāti;
 • Jūs atsaucat savu piekrišanu, uz kuras pamata veikta apstrāde saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu vai 9. panta 2. punkta a) apakšpunktu, un nav cita likumīga pamata datu apstrādei;
 • Jums ir iebildumi pret apstrādi saskaņā ar VDAR 21. panta 1. vai 2. punktu, un apstrādei nav atbilstīgu iemeslu VDAR 21. panta 1. punkta gadījumā;
 • personas dati tika apstrādāti nelikumīgi;
 • personas datu dzēšana ir nepieciešama, lai ievērotu un izpildītu juridiskās saistības;
 • personas dati ir iegūti saistībā ar Informācijas sabiedrības pakalpojumu likumu saskaņā ar VDAR 8. panta 1. punktu.

Ja esam publicējuši personas datus, tad, ņemot vērā mūsu rīcībā esošās tehnoloģijas un ieviešanas izmaksas, mēs veiksim atbilstošās darbības šo datu dzēšanai, kā arī informēsim trešās personas, kas ir apstrādājušas Jūsu datus, lai, pamatojoties uz Jūsu pieprasījumu, arī tās dzēstu visas Jūsu personas datus saturošās saites, to kopijas vai atveidojumus.

Tiesības uz apstrādes ierobežošanu saskaņā ar VDAR 18. pantu

Jums ir tiesības mums pieprasīt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja ir viens no šiem nosacījumiem:

 • Jūs esat apstrīdējis Jūsu personas datu pareizību;
 • apstrāde ir nelikumīga, un Jūs prasāt personas datu lietošanas ierobežošanu, nevis to dzēšanu;
 • atbildīgajai personai apstrādes mērķiem personas dati vairs nav nepieciešami, tomēr datu subjekts tos pieprasa, lai izvirzītu, īstenotu vai aizstāvētu likumīgas prasības, vai
 • iebilstu pret to apstrādi saskaņā ar VDAR 21. panta 1. punktu, kamēr nav konstatēts, ka atbildīgās personas likumīgie iemesli ir svarīgāki par attiecīgās personas iemesliem.

Tiesības uz datu pārnesamību saskaņā ar VDAR 20. pantu

Jums ir tiesības saņemt mums sniegtos savus personas datus strukturētā, plaši izmantojamā un mašīnlasāmā formātā, un Jums ir tiesības nosūtīt šos datus citai atbildīgajai personai. Šajā gadījumā no mūsu puses netiek radīti šķēršļi šādai rīcībai, ja

 • apstrāde pamatojas uz piekrišanu saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu vai 9. panta 2. punkta a) apakšpunktu, vai apstrāde pamatojas uz līguma pamata saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu un
 • apstrāde tiek veikta ar automatizētām metodēm.

Balstoties uz Jūsu tiesībām attiecībā uz datu pārnesamību, Jums ir tiesības uz personas datu pārsūtīšanu tieši no mums citai atbildīgajai personai, ja tas ir tehniski īstenojams.

Tiesības izteikt iebildumus saskaņā ar VDAR 21. pantu

Saskaņā ar VDAR 21. panta 1. punkta nosacījumiem Jums ir tiesības iebilst pret datu apstrādi, ņemot vērā Jūsu īpašo situāciju.

Iepriekš minētās vispārējās tiesības iebilst attiecas uz visiem datu aizsardzības noteikumos aprakstītajiem apstrādes mērķiem, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu. Pretēji īpašajām iebildumu tiesībām, kas vērstas uz datu apstrādi komerciālos nolūkos, mums saskaņā ar VDAR ir pienākums īstenot tikai šādas vispārējās iebildumu tiesības, ja sniedzat mums informāciju par būtiski nozīmīgiem iemesliem, piemēram, iespējamajiem draudiem dzīvībai vai veselībai. Jūs varat arī sazināties ar uzraudzības iestādi, kas atbild par Lidl Latvija, SIA datu aizsardzības speciālistu.

Tiesības pārsūdzēt datu aizsardzības uzraudzības iestādi saskaņā ar VDAR 77. pantu

Jums jebkurā laikā ir tiesības iesniegt sūdzību atbildīgajā datu aizsardzības iestādē. Jūs varat sazināties ar Datu Valsts inspekciju (www.dvi.gov.lv).

7. Atbildīgā persona un datu aizsardzības speciālists

Šie datu aizsardzības noteikumi attiecas uz datu apstrādi, ko veic Lidl Latvija, SIA, Dzelzavas iela 131, Rīga, LV-1021 (Latvija)  ("Atbildīgā persona") un vietne www.realestate-lidl.lv.

Uzņēmuma Lidl Latvija, SIA. datu aizsardzības speciālists, kurš ir pieejams jautājumiem par datu aizsardzību saistībā ar tīmekļa vietnes www.realestate-lidl.lv darbību vai par savu tiesību izmantošanu saskaņā ar iepriekš minētajiem datu aizsardzības noteikumiem, sazinoties ar viņu tīmekļa vietnē vai pa norādīto adresi datuaizsardziba@lidl.lv .